17 niesamowitych zdjęć mam karmiących piersią
Pin It

Ivette Ivens chciałaby, aby publiczne karmienie piersią stało się normą. Fotografka stworzyła serię stylizowanych fotografii z karmiącymi matkami w roli głównej. Ivens chce w ten sposób przypomnieć wszystkim, że jest to coś zupełnie normalnego.

25-letni Ivens jest matką dwójki dzieci, a jej starszy syn był karmiony piersią przez trzy lata. Jak sama przyznaje, karmiła swoje dzieci w dowolnych miejscach: w kościele, na przyjęciach, na targach i w wysokiej klasy butikach. Jej zdaniem matki powinny karmić tam, gdzie chcą. Ivens jest też zwolenniczką długiego karmienia piersią. „Dzieci wiedzą, kiedy nadszedł czas, aby się odstawić od piersi. Matki też to wiedzą. Obcy ludzie tego nie wiedzą, więc nie powinno ich to obchodzić” – twierdzi Ivens.

Zobacz też zdjęcia polskiej fotografki, która podjęła temat publicznego karmienia piersią.

2

3

wyprawka dla noworodka

4

karmienie piersią

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

Źródło: boredpanda.com

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

4 KOMENTARZY

    • Chore w takim razie powinno być też to, że i ludzie dorośli jedzą na mieście. To i butelki powinny być zakazane i niech matki siedzą cały czas w domu z nimi. Smutne co napisałaś.

      • Ania ma prawdopodobnie co najwyżej 15 lat i małe pojęcie o życiu więc można jej wybaczyć. A jeśli ma lat więcej, to cóż…to jest co najmniej chore! :LOL

  1. Karmiłam dziecko bardzo długo. Do trzeciego roku życia. Ale nie mogę się zgodzić że publiczne karmienie piersią jest dobrym pomysłem. Mi było by wstyd. Kiedy kobieta tak często się odkrywa może mieć wrażenie że nie musi się zakrywać. Ale zasłania nie jedynie brodawek dzieckiem jest tak samo niestosowne jak zasłania nie jedynie ręka lub czym kolejek innym lub noszenie głębokich dekoltów. Uważam że nie powinno obnarzać się publicznie radnych intymnych części ciała. A dziecko można karmić w możliwie jak najbardziej ustronnych miejscach. I to pisze matka która karmiła swoje dziecko przez trzy lata. Zdecydowana zwolenniczka karmienia piersią.
    Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ