hocki
Pin It

Designerzy po samochodach, lodówkach i meblach zabrali się za zabawki dla dzieci. Zadziwiają oryginalnością, bajecznym wyglądem i dbałością o potrzeby dziecka.

Jak wiadomo, małe dzieci nigdzie nie bawią się lepiej, niż w „domu” zrobionym  z koca, kartonowych pudeł czy krzeseł. Zestaw Hocki łączy to zamiłowanie z pasją do majsterkowania i składania puzzli. Z jednego zestawu dostępnego za 89 złotych można zrobić całe miasto dla lalek lub domek, w którym wygodnie może schować się ich właściciel.

hocki

Dla nas to tylko zwykły kształt z pianki, dla dzieci – wzburzone morze, koń na biegunach, tunel,  królewski tron i trampolina. Z wiekiem zabawkę można zamienić w siedzisko lub poduszkę na łóżko. Kosztuje ok. 300 złotych.

4

Martwisz się, że dziecko może zadławić się lub zgubić małe, plastikowe elementy, z jakich składa się większość grzechotek? A może rażą cię neonowe kolory i przesłodzony design? W takim razie jest szansa, że zakochasz się w grzechotce z włóczki. Kosztuje ok. 50 złotych.

5

Czasem najprostsze pomysły są najlepsze. Plui to „deszczowa piłka”, czyli gumowa kula z otworami podobnymi, jak w prysznicu. W kąpieli można ją napełnić wodą, a później obserwować, jak kapie z niej deszcz. Idealna dla dzieci, które nie przepadają za kąpielą. Kosztuje ok. 35 złotych.

6

Kolejna zabawka prezentuje bardzo korzystny stosunek ceny do mnogości zastosowań. Leolandia to duża (20 na 50 cm) lokomotywa do składania z kartonu. Jej koła są ruchome, można do niej wkładać lalki, pomalować ją, jeździć, podziwiać… Kosztuje ok. 44 złotych.

7

Czego to projektanci nie wymyślą… Kredki w kształcie kamieni to kolejny pomysł, który podbije serca wszystkich dzieci. Można nosić je w kieszeniach bez obawy, że się połamią, a po zabawie można się nimi bawić np. w wyścigi czy boule. Zestaw kosztuje ok. 29 złotych.

8

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ