bączek-zapomniana-zabawka
Pin It

Niektóre zabawki, które znamy z własnego dzieciństwa, równie dobrze sprawdzą się przy kolejnym pokoleniu. Jedną z nich jest bączek. Jego współczesna wersja potrafi zapewnić jeszcze więcej emocji.

Duży, drewniany bączek z wymiennymi, kolorowymi okręgami zapewni dziecku całe godziny świetnej zabawy. Do tego wykonany jest z drewna i nie ma w nim części, którymi dziecko mogłoby się zadławić czy skaleczyć. Taka zabawka kosztuje ok. 100 zł (można ją znaleźć na stronie sklepu Wehrfritz.pl).

bączek

Bączek firmy Janod łączy to, co najlepsze w tradycji z starannym, nowoczesnym wykończeniem. Metalowa zabawka przypomina karuzelę z kręcącymi się na niej konikami. Kosztuje ok. 75 zł.

bączek

Bączek to nie tylko polska zabawka. Ten mały, z barwionego drewna, dostępny na stronie Szczyptaswiata.pl pochodzi z… Indii. A do tego kosztuje tylko 6 zł za sztukę.

bączek

Nie wszystkie zabawki muszą być skomplikowane i drogie. Bączki dostępne na stronie Prolis.pl są malutkie, idealne do dziecięcej rączki. Wirują na nich klown, motyle, aniołki i konie. Taka nietypowa zabawka kosztuje tylko 4 zł.

bączek

Kolejny wariant ze strony Prolis. Kręcąca się wokół własnej osi głowa klowna to świetna zabawka rozwijająca wyobraźnię. A do tego kosztuje tylko 3 złote.

bączekNowoczesne podejście do tematu bączka i ukochani bohaterowie dziecięcych kreskówek w jednym. Bączek marki Lena dostępny za ok. 100 zł w Smyku to kręcący się w „szklanej” kuli miś i jego przyjaciel Tygrysek.  Zabawkę poleca się już od pierwszego roku życia.

bączek

Jak zaoszczędzić na zabawkach? Na przykład kupując bączek, grzechotkę i pozytywkę w jednym. Pod przezroczystą kopułą wirują kuleczki wydające grzechoczący dźwięk, a po naciśnięciu przycisku na górze zabawki dziecko usłyszy melodyjkę. Grający bączek Dumel Discovery kosztuje ok. 60 zł.

bączekNowoczesny bączek przeznaczony raczej dla starszych dzieci (od trzeciego roku życia). W zabawkę wmontowana jest dioda, która świeci po wprawieniu mechanizmu w ruch.  To nie tylko wciągająca, ale i tania zabawka – bąk marki Gukko kosztuje 4 złote.

bączekA może chciałabyś kupić dziecku to, co sama dobrze znasz z dzieciństwa? Takie bączki wciąż są dostępne na rynku. Metalowe, w pasy, z wbudowanym dźwiękiem organków. Ta przywołująca wspomnienia i wyprodukowana w Polsce zabawka kosztuje 7,90 zł.

bączek

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ