Pin It

Niemowlęta to wyjątkowo wdzięczny „obiekt” do robienia zdjęć. Wystarczy dodać do tego kreatywność i bujną wyobraźnię rodziców, aby uzyskać niepowtarzalny efekt. Fotograf Karen Abad postanowiła zorganizować niezwykłą sesję 8-miesięcznej Oliwii, córeczce przyjaciółki.

Motyw przewodni zdjęć? Bohaterowie znanych seriali i filmów. Możemy więc podziwiać małą Oliwię w stylizacjach rodem m.in. z „Gry o tron”, „The Walking Dead” czy „Breaking Bad”. Przygotowanie strojów i scenerii zajęło dwa dni.

Jak przyznaje Karen Abad, największym wyzwaniem było nakłonienie Oliwii do… nieuśmiechania się. „Oliwia jest bardzo radosnym dzieckiem. W przypadku niektórych bohaterów nie pasował jednak uśmiech, a bardziej poważny wyraz twarzy”. Aby uzyskać odpowiednią minę, Karen posługiwała się zabawkami. Gdy zabawka nagle znikała sprzed oczu Oliwii, na jej twarzy malowało się zaskoczenie i niezadowolenie.

Oto efekt pracy:

Źródło: www.today.com

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ