Pin It

Jak promować w Polsce karmienie piersią? Jak budować więź z dziećmi w wyzwaniami rozwojowymi? Jakie niepokojące odruchy lub brak odruchów u noworodków i niemowląt wymagają konsultacji? To tylko niektóre z tematów, które zostaną poruszone podczas II Konferencji Bliskości.

18 października wydawnictwo Mamania po raz drugi organizuje w Warszawie konferencję poświęconą Rodzicielstwu Bliskości. Jak informują organizatorzy: „Konferencja ma być płaszczyzną wymiany poglądów, spotkań oraz rozmów o różnych, często zapomnianych aspektach budowania bliskiej relacji z dzieckiem i z rodziną”.

W wydarzeniu wezmą udział eksperci z zakresu pracy z dziećmi, promotorzy karmienia piersią i noszenia w chustach, położne, doule, specjaliści i rodzice praktykujący rodzicielstwo bliskości. W gronie panelistów pojawią się m.in. dr Henrik Norholt, Agnieszka Stein, Natalia Hatalska, Tomasz Chodkowski, Magda Karpienia, Iza Sztandera, Reni Jusis i wielu innych.

Konferencja skierowana jest to osób pracujących na co dzień z dziećmi i rodzicami oraz samych rodziców.

Podczas tegorocznego spotkania po raz pierwszy zostanie wręczony Laur Rodzicielstwa Bliskości – wyróżnienie dla osób, które w swojej działalności zawodowej lub społecznej kierują się filarami Rodzicielstwa Bliskości i promują je na co dzień.

Konferencja odbędzie się w Ośrodku Sportu i Rekreacji Dzielnicy Śródmieście (ul. Polna 7A, Warszawa 00-625) w godzinach 9:00-17:00. Zapisy na stronie www.konferencjabliskosci.pl.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ