Pin It

Pierwszy w Polsce Międzynarodowy Certyfikowany Konsultant Laktacyjny, lekarka Magdalena Nehring-Gugulska przygotowała serię krótkich filmów, które mają pomóc młodym matkom w karmieniu piersią.  Zobaczymy na nich m.in., jak karmić piersią, jak przystawiać dziecko do piersi, jak odciągać pokarm i co zrobić w przypadku obrzękniętych piersi. To instrukcja karmienia piersią, która może się przydać każdej mamie.

Seria dwunastu filmów powstała we współpracy Szpitala Specjalistycznego im. Stefana Żeromskiego w Krakowie z Dr Magdaleną Nehring-Gugulską, lekarką, która pracowała mi.n. w poradni laktacyjnej Szpitala Św. Zofii w Warszawie i pełniła funkcję Sekretarza Komitetu Upowszechniania Karmienia Piersią. Polki od lat chwalą jej podejście do karmienia, bo zwraca uwagę nie tylko na dobro dziecka, ale i samopoczucie i komfort kobiety. Filmy instruktażowe w przejrzysty i ciepły sposób rozwiewają wątpliwości dotyczące karmienia.

Poszczególne odcinki można obejrzeć tutaj.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ