Pin It

Mleko mamy jest najlepsze dla optymalnego rozwoju dziecka. Doskonale wie o tym firma Medela, która propaguje karmienie piersią i wspiera karmiące matki. Firma postanowiła również wesprzeć kampanię Po prostu Położna i zostać jednym z jej głównych sponsorów.

Medela troszcząc się o zdrowie karmiącej mamy i jej dziecka oraz rozumiejąc korzyści płynące z karmienia naturalnego, proponuje skuteczne rozwiązania problemów laktacyjnych oraz mnóstwo praktycznych informacji na temat karmienia piersią.

Filozofia firmy Medela przede wszystkim skupia się na własnych badaniach. W wyniku wieloletnich badań firma stworzyła produkty wspomagające karmienie piersią, które pomagają rozwiązać nawet najtrudniejsze problemy związane z naturalnym karmieniem. W celu udoskonalania oraz dalszego rozwoju swoich produktów, firma współpracuje z czołowymi uniwersytetami, a w szczególności z zespołem z Uniwersytetu z Zachodniej Australii. To wszystko sprawia, że ich produkty nie tylko dobrze spełniają swoje funkcje, ale również wyróżniają się atrakcyjnym wyglądem, są pomysłowo zaprojektowane, a przy tym nie są skomplikowane w obsłudze. To połącznie praktycznych rozwiązań technologicznych z estetyką swoich produktów. Potwierdzeniem tego są międzynarodowe nagrody za innowacyjność, które zostały przyznane kilku produktom oferowanym przez firmę Medela.

Oprócz swoich produktów, firma dostarcza także wielu przydatnych informacji związanych z kamieniem piersią, które można znaleźć na stronie www.medela.com oraz www.medelapolska.pl.

Więcej na temat kampanii Po prostu Położna można znaleźć na stronie www.poprostupolozna.pl.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ