Pin It

Od 26.05 do 1.06, czyli od Dnia Matki po Dzień Dziecka, trwa Tydzień Promocji Karmienia Piersią. Z tej okazji po raz pierwszy odbędą się spotkania w ramach inicjatywy Mlekoteka.

Mlekoteka to projekt promujący karmienie mlekiem kobiecym. Jego celem jest zwiększenie świadomości i wiedzy na temat wartości mleka kobiecego, promocja karmienia piersią, rozwianie mitów na ten temat oraz integracja środowiska wspierającego karmienie piersią.

Z okazji Tygodnia Promocji Karmienia Piersią w wielu miejscach w Polsce Mlekoteka organizuje spotkania, warsztaty edukacyjne, konsultacje z ekspertami w dziedzinie laktacji, kręgi opowieści laktacyjnych, wystawy i projekcje. Jak zapewniają organizatorzy, wydarzenia skierowane do wszystkich bez względu na osobiste doświadczenia czy wybory. Spotkania mają charakter otwarty i są bezpłatne.

Do akcji przyłączyły się 23 miasta z Polski oraz Londyn. Od dziś do 1 czerwca można brać udział w spotkaniach organizowanych w takich miejscach jak: Piaseczno, Wrocław, Białe Błota k Bydgoszczy,  Otwock, Wągrowiec, Londyn, Gdynia, Sopot, Bydgoszcz, Jabłonna, Białystok, Zielona Góra, Wrocław, Toruń, Mińsk Mazowiecki, Rzeszów , Kraków, Zakopane, Warszawa Ursynów, Szczecin, Bielsko-Biała, Poznań, Katowice, Śrem.

Szczegółowe informacje można znaleźć na Facebooku.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ