Pin It

Lekko kiczowate maty dla niemowląt z grzechotkami to nie jedyna propozycja dla małych dzieci. Świetnie zaprojektowane, piękne i rozwijające wyobraźnię  to nowa generacja dywanów, mat i podkładek dla najmłodszych.

Skandynawski design świeci u nas ostatnio triumfy. Ta mata równie dobrze, co w pokoju dziecka sprawdziłaby się… w muzeum sztuki nowoczesnej. Piękne kolory, igloo, jezioro, polana, góry i domki – jest tu dość, by zająć dziecko na długie godziny. Matę Deus można kupić za ok. 179 złotych.

b49ccbfdbf52fd25fa9cf1115a3a5cc6

Mata edukacyjna-krokodyl to nie tylko zabawka i miejsce do leżenia w jednym, ale też sposób na zaoszczędzenie przestrzeni po zabawie. Mata kosztuje ok. 149 złotych.

Kolejna zabawka typu „dwa w jednym”. Poza tym, że daje dziecku możliwość raczkowania na macie i zabawy z pluszowymi zwierzątkami, to pozwala też na coś, co większość dzieci uwielbia – chowanie się w mini-domku. Mata Haba Discovery kosztuje w sklepach internetowych od 270 do 320 złotych.

mata

Kiedyś w modzie były wykładziny z motywem miasta i ulic. Dziś zabawa jest jeszcze lepsza – dywan przestrzenny Miasto Zabaw jest wykonany z dobrej jakości materiałów, a do tego pozwala „zaparkować” swoje zabawkowe samochody, jeździć po „prawdziwych” ulicach i rondach i budować z klocków wieżowce. Dzięki temu może posłużyć do zabawy bardzo długo. Dywan kosztuje ok. 700 złotych.

Lilypad mata jest dość niepozorna, jednak ma swoje niezaprzeczalne plusy. Największym jest to, że da się ją zwinąć na kształt torby. Możemy w niej przenosić wszystkie dziecięce akcesoria, a następnie rozłożyć, dając dziecku wygodne miejsce do zabawy. Lilypad Mata kosztuje ok. 100 złotych.

Coś dla minimalistów, którzy wierzą, że produkty dla dzieci nie muszą mienić się wszystkimi kolorami tęczy. Mata Snoozebaby jest stonowana kolorystycznie – wyróżniają się tylko kolorowe, wykonane z różnych materiałów metki, które dziecko może studiować leżąc lub siedząc. Kosztuje ok. 179 złotych.

1
Chyba nikt nie odmówi propozycji kąpania się w basenie pełnym kolorowych kulek. Play Wow to taki właśnie basen, który można nadmuchać i rozłożyć na dywanie czy w ogrodzie. Zabawa na długie godziny gwarantowana. Zabawka dostępna jest za ok. 134 złote.

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ