Volvo Excellence Child Seat: Luksusowy fotelik
Pin It

Zastępuje fotel pasażera i jest umieszczony tyłem do kierunku jazdy. Obraca się i przechyla, co ułatwia m.in. wyciąganie dziecka z samochodu. Do tego posiada miejsce do przechowywania pieluszek i innych gadżetów dla dzieci, pomocnych podczas podróży. Mowa o nowym projekcie Volvo – luksusowym foteliku dla niemowląt.

Na rynku można znaleźć wiele propozycji fotelików samochodowych dla niemowląt, ale istnieje prawdopodobieństwo, że żaden z nich nie jest tak luksusowy jak ten najnowszej konstrukcji Volvo. Excellence Child Seat to fotelik, który umieszcza się w miejscu pasażera, jest regulowany – wznosi się, opada, obraca się, przechyla do przodu za naciśnięciem jednego przycisku. Ma też funkcję blokującą fotel tyłem do kierunku jazdy. Dzięki tym udogodnieniom łatwiej można dziecko włożyć i wyciągnąć z fotelika.

Polecamy: 8 rzeczy, które każdy rodzic powinien mieć w samochodzie

Jeśli w samochodzie są też inni pasażerowie, mogą usiąść za dzieckiem i się z nim bawić albo mieć je cały czas na oku. Fotelik z dzieckiem można przybliżać i oddalać od kanapy siedzącego z tyłu.

Volvo Excellence Child Seat Concept

– Zaczęliśmy od zadania sobie pytania, czy możemy jakoś ułatwić życie rodzicom i zwiększyć bezpieczeństwo ich dzieci, jeśli chodzi o doświadczenia z fotelikiem – powiedział Tisha Johnson, główny designer w Volvo. – Dla nas bezpieczeństwo, wygoda i czynniki emocjonalne przewyższają wszystko – dodaje.

Fotelik przeznaczony jest dla dzieci do czwartego roku życia. Jest prezentowany w Volvo XC90.

Polecamy: Fotelik samochodowy pod lupą

4

Volvo Excellence Child Seat Concept

Volvo Excellence Child Seat Concept

6

Źródło: Daily Mail

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ