Pin It
Hej, tu Lidka:) Zachariasz ma 10 tygodni!

Mam wrażenie, że mój synek któregoś ranka w tym tygodniu po prostu obudził się mądrzejszy☺ To zdaje się właśnie skok rozwojowy. Zachariasz jest nieco spokojniejszy. Z drugiej strony obserwuję też nowe zachowania, które do całkiem spokojnych nie należą – moje dziecko próbuje połknąć swoją pięść! W sumie – to sukces, że już ją zauważa i trafia nią do buzi. A Ty obserwujesz poczynania Twojego dziecka? Zauważyłaś jakie nabyło już umiejętności?

A Zachariasz mógłby powiedzieć:

Mamo, to normalne, że z każdym dniem wydaję Ci się większy i dojrzalszy. Rozwijam się bardzo szybko. Aktualnie uczę się chwytać. Trochę szyki krzyżuje mi ból brzucha, wtedy nie umiem skupić się na niczym, ale dzięki temu, że często kładziesz mnie na brzuchu, jest coraz lepiej. Jednak odkąd przestałaś jeść nabiał, odczuwam duża ulgę. A Wy? Też macie problemy z brzuszkiem? A może to kolka?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ