Pin It
Hej, tu Lidia! Zac ma 14 tygodni!

Padam. Naprawdę jestem zmęczona, niedospana, bolą mnie plecy od noszenia Zacharka. W końcu nie jest najlżejszy. A Ty jak się czujesz? Masz siłę i czas by nieco zadbać o siebie? Spędzić czas poza domem bez dziecka? Ja próbowałam w tym tygodniu, ale na razie średnio mi to wyszło. Po prostu wcale nie chcę go zostawiać. Mimo zmęczenia fascynuje mnie dynamiczny rozwój mojego dziecka i to, że teraz wyjątkowo szybko wszystkiego się uczy. Mam zamiar sumiennie zająć się tworzeniem mu solidnych podstaw na przyszłość. W jaki sposób Ty stymulujesz rozwój swojego dziecka?

A Zachariasz na to:

Ależ ten świat jest ciekawy! Moje oczy widzą już całkiem dużo i z ogromną ciekawością rozglądam się wokół siebie. Widzę nie tylko moja mamę, ale też mnóstwo kolorów i kształtów. Trochę mnie to rozprasza przy jedzeniu, ale mama stara się nade mną panować, żebym z tego zachwytu nie nałykał się za dużo powietrza, bo to, jak wiadomo, kończy się zwykle bólem brzucha.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ