Pin It
Hej, to znów ja:) Zac ma 17 tygodni!

Podróżowanie z małym dzieckiem to zdecydowanie sport ekstremalny. Wybraliśmy się w tym tygodniu do rodziny na drugim końcu Polski. Wyjeżdżałaś już gdzieś ze swoim maleństwem? Z czym miałaś największy problem? Ja się zastanawiałam czy wszystko, co może mi być potrzebne zmieści się do samochodu. Na szczęście, udało się:) Oczywiście podróż to zupełnie nowa rzeczywistość dla mojego synka. Bywał więc rozdrażniony lub niespokojny. Twoje dziecko reaguje na zmianę otoczenia? Na nowe twarze i zapachy?

A Zachariasz pewnie chciałby powiedzieć:

Maaamooo, ależ ten świat jest różnorodny! Jestem jeszcze bardzo mały i czasem za dużo sygnałów dociera do moich zmysłów. Dlatego muszę odreagować płaczem. Mimo to bardzo podoba mi się to, że bywamy w różnych miejscach i poznaję nowych ludzi. Staram się być towarzyski. Pewnie zauważyłaś, że zrobiłem się w tym tygodniu wyjątkowo gadatliwy.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ