Pin It
Cześć! Zac ma 36 tygodni!

Jak się masz młoda mamo? Ja ostatnio cały czas jestem zmęczona i senna. Mam też nie najlepsze wyniki badań, dlatego muszę iść do endokrynologa. Prawdopodobnie jest to nadczynność tarczycy. U Zachariasza zauważyłam ciekawy etap – z jednej strony jest wszędobylski (odkrył ostatnio kontakty – muszę je zabezpieczyć), z drugiej zaczyna się wstydzić nieznajomych;) Ciekawe, jaki będzie w przyszłości:) Jakie jest Twoje dziecko? Zauważyłaś jakieś zmiany w jego dotychczasowym zachowaniu?

A co na to Zachariasz?

Mamooo, kontakty są bardzo ciekawe i mogę do nich dosięgnąć, bo sam zaczynam stać! Nie zasłaniaj ich niczym, proszę. Wiesz przecież, że to bardzo fajna zabawa! A zawstydzam się, żeby sprawić wszystkim radość i trochę się poprzytulać. No i… przecież oboje to uwielbiamy!:)

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ