Pin It
Hej, Zachariasz ma już 42 tygodnie!

Gdyby nie to, że często rano jesteśmy sami, nie zaznałabym tych cudownych chwil podczas porannych spacerów z moimi niesfornymi chłopakami. Pakuję Zaczka do chusty, Boskiego biorę na smycz i lecimy na poranny spacer. To lepsze niż poranny jogging ☺ Dźwigać ponad 10 kg, rzucać psu piłkę, gonić za nim, gdy nie słucha – polecam każdemu ☺ Chłopakom chyba też się podoba. Bardzo nas zbliżają te wyprawy ☺

A co na to Zachariasz?

Masz rację mamo! Naprawdę bardzo przyjemnie jest chwilę po przebudzeniu pooddychać świeżym powietrzem i pośmiać się jak Boski szaleje z innymi psami ☺ No i cieszę się, że opanowałaś już sztukę wiązania tej szmaty wokół mnie i siebie ☺ Pamiętam trochę jak nosiłaś mnie w niej kiedyś. Wtedy byłem jeszcze bardzo mały i nie obserwowałem świata tak uważnie jak teraz, a nawet jakbym chciał, to i tak nic nie widziałem, bo byłem zapatulony w chustę całkowicie. Teraz podoba mi się dużo bardziej. Wystaję z chusty i widzę co się dzieje dookoła. Acha, i nie próbuj mnie na razie nosić na plecach. Jakoś nie czuję się wtedy bezpiecznie! Ciekawe czy inne mamy też noszą swoje dzieci w chustach? i jak im idzie wiązanie ich?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ