Pin It
Hej! Zac ma 47 tygodni!

Wstąpiła we mnie nowa energia! Tak to jest, gdy pooddycham świeżym powietrzem. A Ty? Zdarza Ci się gdzieś wyjechać ze swoim maluchem? A może uważasz, że wyjazd z małym dzieckiem to raczej udręka? Mój syn, dzięki temu, że zabieram go w wiele miejsc odkąd się urodził, wcale nie jest dokuczliwy podczas wyjazdów. Przyznaję jednak, że spełniam jego zachcianki i staram się wsłuchać w faktyczne potrzeby. Dlatego sporo ludzi mówi: „ojej, jaki ten Twój Zac spokojny”. Jaki charakter ma Twoje dziecko? Lubi podróżować?

A Zachariasz na to:

Hej. No i co ja mogę na to poradzić, że tę moją matkę tak nosi? Z tego, co pamiętam, już gdy byłem w brzuchu sporo jeździliśmy. Ba! Do tego przebywała w jakichś hałaśliwych miejscach (stadion podczas mistrzostw Europy w piłkę nożną – przyp.matki), więc i ja się do tego harmidru przyzwyczaiłem. Jak siedzimy w domu i nigdzie nie jedziemy, nudzi mi się!

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ