Pin It
Hej, tu Lidia:) Zachariasz ma 7 tygodni!

Chcę trochę o siebie zadbać, popływać na przykład. Potrzebuję więc kogoś, kto w tym czasie zajmie się Zachariaszem. Komu Ty powierzasz opiekę nad swoim dzieckiem? Wydaje mi się, że całkiem nieźle panuję już nad codzienną logistyką, stąd mam siłę i ochotę ładnie wyglądać. Wykluczone są jednak wszelkie ozdoby wokół twarzy czy głowy. Mały już teraz całkiem mocno potrafi pociągnąć mnie za włosy. Rozwiązanie? Oczywiście skromny i ponadczasowy kucyk na głowie i zero biżuterii. Czy Ty też rezygnujesz z ekstrawagancji na rzecz wygody przy zajmowaniu się dzieckiem?

A co na to Zachariasz?

Bardzo lubię sprawdzać ile mam siły i jak sprawnie umiem złapać mamę za włosy. Moja opiekunka też ma długie blond pasma, które latają na wszystkie strony, więc chętnie na niej także trenuję swoją sprawność. Cieszę się, że mama ma siłę i ochotę oddawać się swoim sportowym pasjom. Przez to jest spokojniejsza, gdy mnie zdarzy się dłużej popłakać.

 

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ