Pin It
Cześć! Tu Lidia:) Zachariasz ma 8 tygodni!

Jak się macie? U nas kolejny kryzys, bo to czas kolejnego skoku rozwojowego. Zauważasz jak zmienia się w tym tygodniu Twoje dziecko? Ja mam wrażenie, że Zachariasz z dnia na dzień „dorośleje”. Oprócz tego na buzi pojawiły mu się krostki. Nie martwię się nimi, bo to trądzik niemowlęcy lub prosaki czyli coś, czego się nie leczy, bo samo znika. Na szczęście☺.

A Zachariasz pewnie powiedziałby:

Dzień dobry. Od razu kryzys☺. Trochę marudzę, bo jakoś tak nic mi nie pasuje. Krosty na twarzy, brzuch boli, co chwilę chce mi się pić albo jeść. To normalne, że po chwili potrzebuję nowej pieluszki. Nie ma co panikować, bo rozwijam się prawidłowo.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ