Pin It
Cześć, jak się czujesz po porodzie?

Dla mnie 1 tydzień z Zachariaszem to jak inny wymiar, zupełnie nowy, ale cudowny świat. Też czujesz się oszołomiona? Cieszę się, że jestem w całkiem dobrej formie i mogę sama zajmować się moim synkiem. A jak Ty dochodzisz do siebie? Dbasz o higienę rany poporodowej? Mnie sporo sił dodaje Zachariasz, który cudnie się we mnie wtula i chętnie ssie pierś.

A co może myśleć Zachariasz?

Mamo, wyluzuj. Ty jesteś oszołomiona? A co ja mam powiedzieć? Dla mnie wszystko jest nowe i bardzo ciekawe, a nie widzę jeszcze zbyt dobrze i nadmiar wrażeń wcale mi nie służy. Za to widzę Ciebie Mamo i myślę, że jesteś bardzo ładna! Uwielbiam też Twój głos. A Wy? Dziewczyny i chłopaki? Też najchętniej nie opuszczalibyście ramion swoich mam?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ