Pin It
Hej, tu Lidia:)

Mój syn ma 11 tygodni i ząbkuje! Wcale nie jest na to za wcześnie jak myślałam. Nie wyrosną mu od razu zęby, ale dziąsła już się na to przygotowują. Jak łatwo się domyślić, Zachariasz jest przez to rozdrażniony. Kupiłam więc pierwszego gryzaka. Masz jakieś pomysły jak jeszcze można skutecznie uspokoić niemowlę? Do tego dochodzą jeszcze inne atrakcje — alergia na białko mleka krowiego i zbliżający się kolejny skok rozwojowy. Te wszystkie sprawy przeplatają się i już sama czasem nie wiem o co chodzi mojemu synkowi. Jak Ty radzisz sobie z rozwojem swojego dziecka?

A Zachariasz na to:

Mamo, nie martw się moją alergią. To minie. Dobrze, że wyeliminowałaś z diety nabiał. Jestem dumny z Twoich nowych osiągnięć kulinarnych☺ Mleko owsiane domowej roboty z musem bananowym! to brzmi pysznie! Wciąż jednak martwi Cię zawartość moich pieluszek i wymioty. Ciekawe czy wszystkie dzieci tak reagują na mleko? Jak jeszcze objawia się alergia?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ