Pin It
To ja, zmartwiona Lidka 🙁

Już mi się wydawało, że nasz dzień – mój i Zachariasza jest uporządkowany, a tymczasem, choć jesteśmy razem już 12 tygodni, wcale tak nie jest. Biegunka i wymioty mocno dezorganizują założony plan, poza tym Zachariasz codziennie zasypia o innej godzinie i w innym miejscu. Wprowadziłam sobie restrykcyjną dietę, żeby wykluczyć wszelkie możliwe alergie pokarmowe u małego. Czy Twoje dziecko też ma objawy alergii? jakie? Na co szczególnie zwracasz uwagę? Mój syn oprócz dolegliwości żołądkowych ma także wysypkę. O taką wrażliwą skórę niemowlęcia trzeba dbać, żeby zmiany nie zaogniały się.

A płaczący Zachariasz może powiedziałby:

Hej! Choć pobolewa mnie często brzuszek, oprócz tego czuję się całkiem nieźle. Nie mam gorączki, więc możemy wychodzić na spacery. Mam nadzieję, że mama dojdzie do tego, co mnie uczula i przestanie się martwić. Tymczasem cieszę się, że zacząłem intensywnie rozwijać wszystkie swoje zmysły: wzroku, słuchu, powonienia, smaku, a nawet równowagi. Cały czas mnóstwo ciekawych rzeczy się wokół mnie dzieje.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ