Pin It
Hej, tu Lidia!

Mój syn ma 13 tygodni i waży już ponad 7 kilogramów. Zdaniem naszego pediatry to sporo i oznacza to, że Zac dobrze się rozwija. Ile wazy Twoje dziecko? Dobrze przybiera na wadze? Dobra kondycja Zachariasza równa się mój dobry nastrój. Doskonale rozumiem teraz jak to jest martwić się o zdrowie własnego dziecka. Nie ma teraz ważniejszej rzeczy. Chciałam nawet sprawić mu przyjemność i pomóc mu się uspokoić gdy najedzony wciąż domaga się piersi i zaoferowałam mu smoczek. Mój kochany synek tylko się skrzywił zniesmaczony i smoczka nie chciał. A Ty używasz smoczka?

A Zachariasz na to:

Odkąd jadam częściej, a mniejsze porcje, lepiej układa mi się w brzuchu. Widzę, że od razu lepiej też czuje się moja mama☺ Uwielbiam patrzeć jak się do mnie śmieje. Najbardziej lubię jak mnie zacałowuje wydając zabawne dźwięki. Od razu jej odpowiadam uśmiechem.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ