Pin It
Cześć, tu Lidia!

Moje dziecko ma 15 tygodni i wybrałam się z nim w daleką podróż samochodem. Podróżowałaś już ze swoim maluchem? Co sprawiło Ci najwięcej kłopotów? Zachariasz wydaje się z każdym dniem doroślejszy, ale jednocześnie bardzo łatwo przesadzić z dostarczaniem mu nowych bodźców, wrażeń. Wyraźnie daje znać kiedy ma już dosyć nowych doznań i niełatwo go wtedy uspokoić.

A Zachariasz na to:

Odkąd mój wzrok działa już jak należy nie mogę się nadziwić jaki piękny jest ten świat. Oczywiście mama nie jest zachwycona, gdy zamiast spokojnie jeść, rozglądam się wokół połykając mnóstwo powietrza. Nic na to nie poradzę, że kolory i kształty przykuwają moja uwagę wszędzie, gdzie się pojawiam. W związku z tym, że bywamy z mamą w wielu miejscach, moje zmysły bez przerwy działają na najwyższych obrotach. Lubię to, ale czasem wieczorami potrzebuję te wszystkie przeżycia odreagować. Stąd zdarza mi się popłakać. Mamo, nie martw się wtedy, tylko przytul mnie czule.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ