Pin It
To znowu ja:) Zachariasz ma 16 tygodni!

Jestem zmęczona, ale to nic nowego. Jednocześnie wiem, że raczej bardziej wypoczęta nie będę. Zac jest coraz bardziej zaciekawiony wszystkim, co go otacza i reaguje na wszystko rozkosznym gaworzeniem. Czy Twoje dziecko także zaczęło wydawać głośne dźwięki i prowadzi z Tobą rozmowy śmiejąc się na głos? Przy okazji Zac znowu spędza dłuuugie minuty przy piersi. Wyraźnie uspokaja ssąc, ale wciąż nie chce smoczka. A Ty używasz smoczka? Czy Twoje dziecko także przyzywa okres wzmożonego wzrostu? W jaki sposób? Mój synek stał się ostatnio wyjątkowo wrażliwy na wszystko, co go otacza.

A co Zachariasz na to?

Mam czasem serdecznie dosyć tych wszystkich nowych doświadczeń. Wolałbym poleżeć przy mamusi w naszym łóżku. Potrzebuję bliskości, choć nie zaprzeczam, że bardzo ciekawi mnie wszystko, co jest wokół nas. Chciałabym, żeby mama nosząc mnie na rękach, pokazała mi caaaały świat. Mama bywa zmęczona, widzę to, ale podoba mi się także to, ze od tego częstego noszenia mnie albo wózka, bardzo ładnie regenerują się jej mięśnie☺ Bicepsa już ma bardzo ładnego! A jak radzą sobie inne mamy z tym, że ich dzieci są niemal „nieodkładalne”?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ