Pin It
Dzień dobry. Zachariasz ma 19 tygodni!
Jestem aktualnie wykończona. Staram się rozwijać swoje dziecko na różne sposoby. Szukam zajęć dla niemowląt – artystycznych, na basenie. Są takie zajęcia w Twoim mieście? Które szczególnie Cię interesują? Do tego Zachariaszowi bardzo dokuczają dziąsła – wciąż! Wiem, że to jeszcze trochę potrwa i może być gorzej… Mimo to jest jednak radosnym chłopcem i rozbawia mnie do łez jak się śmieje na głos lub chwyta zabawki wkładając je sobie do buzi. To najcudowniejszy widok na świecie. Czy Twoje dziecko także jest bardzo aktywne i porozumiewa się z Tobą?
A Zachariasz na to:
Fakt – moje dziąsła płatają mi ostatnio figle. Choć mama często mi je masuje, one i tak swędzą i pobolewają. No, ale podobno lepiej, żeby zęby nie wyrastały zbyt szybko. Im później się pojawią, tym będą silniejsze. Chętnie więc pomęczę się jeszcze trochę. Czasem zapominam o tej dolegliwości, bo świetnie bawię się różnymi zabawkami, które można chwytać, obśliniać, wkładać do buzi. Fajnie też, że będziemy chodzić na basen. W końcu będę mógł swobodnie pobrykać nóżkami. Moja wanienka jest zdecydowanie za mała!
Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ