Pin It
Dzień dobry. Tu Lidia:) Zachariasz ma 2 tygodnie!

Wyspałaś się? Ja absolutnie nie. Jak sobie radzisz? Staram się dojść do jakiegoś logicznego planu dnia, ale jeszcze średnio mi to wychodzi. Karmienie na żądanie, co chwilę przewijanie… Chciałabym też zrobić mnóstwo rzeczy w domu, ale zwyczajnie nie starcza mi czasu. Zresztą sił też, bo niedospanie daje w kość. Na szczęście jedno spojrzenie na Zachariasza wystarcza, żebym odzyskała choć odrobinę sił witalnych. Też tak masz? Jak patrzysz na swoje nowo narodzone dziecko, łzy szczęścia same cisną Ci się do oczu?

Spodnie dla niemowlaka (2).png

A co może myśleć Zachariasz?

Tu się zgodzę Mamo, jeszcze trochę pracy przed Tobą, jeśli chodzi o rozplanowanie dnia. Po co odkurzasz czy prasujesz? Lepiej zajmij się mną, to nic, że chce mi się jeść 5 minut po tym, jak mnie kładziesz niby nakarmionego do łóżeczka. Aaaa, właśnie, dobrze, że pozwalasz mi spać z Tobą w łóżku. Inaczej, dałbym Ci do wiwatu! Pamiętaj, chcę być blisko Ciebie. No i nie martw się, że coś mi co chwilę wyskakuje na skórze, moje ciało potrzebuje chwili, żeby się przyzwyczaić do życia poza Twoim przytulnym brzuszkiem.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ