Pin It
Hej, to znowu ja:) Zachariasz ma 20 tygodni!

Jaki masz nastrój? Ja mam się świetnie, gdy widzę jak szybko rozwija się moje dziecko. Potrafi chwytać różne przedmioty, jego ruchy są coraz bardziej skoordynowane. Fakt, że jest też teraz bardziej zajmujący, bo mało śpi, ale obserwować go to sama radość. Jakie umiejętności ma już Twój maluszek? Staram się też zadbać trochę o siebie, zaczynam planować „samodzielne” wyjścia z domu. To bardzo potrzebne, no i chcę, żeby mój synek nauczył się przebywać z kimś innym, a nie tylko ze mną.

A Zachariasz chciałby Ci powiedzieć…:

No czołem! To prawda, że stałem się ostatnio taki, no bardziej samodzielny. Lubię sobie pogaworzyć sam do siebie, przy okazji sprawdzam jakie są moje możliwości głosowe☺ Wspaniale też jest dotykać różnych przedmiotów – każdy ma inna fakturę, do tego każdy inaczej pachnie. Czasem tak się zapomnę w zabawie i obserwowaniu świata, że zapominam o mamie. Na szczęście ona zawsze jest obok ☺ A jak wychodzi, to zwykle szybko wraca ☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ