Pin It
Dzień dobry:) Zachariasz ma 21 tygodni!

Martwisz się, że włosy wypadają Ci garściami? Niepotrzebnie. To normalne i zdaje się, że nic nie można z tym zrobić. Takie uroki dochodzenia do siebie po porodzie. Oczywiście wolałabym, żeby moje włosy pozostały gęste i lśniące, bo takie zrobiły się w czasie ciąży, ale, jak to się mówi, „to se ne da” ☺ Zac bardzo lubi mnie przy okazji za włosy ciągnąć, bo łatwo mu je chwycić, więc on też ma ich sporo na sobie. W sumie to aktualnie gubię więcej włosów, niż mój kudłaty pies ☺ Tak naprawdę nie martwi mnie to. Zac dostarcza mi tylu powodów do radości, że właściwie mogłabym cały czas patrzeć na niego i słuchać jego, czasem bardzo głośnych, wywodów. Czy Twoje dziecko także zrobiło się takie gadatliwe?

A Zachariasz na to:

Ech Mamo! Mam Ci tyyyle do powiedzenia, że jak zacznę mówić, to nie mogę skończyć. Do tego Ty się tak cudnie śmiejesz, gdy ja do Ciebie mówię, że nie mam zamiaru przestawać☺ Poczekaj tylko aż nauczę się zadawać pytania! ☺ Tymczasem uwielbiam jak mnie nosisz na rękach, choć jestem coraz cięższy, jak mnie przewracasz na łóżku, jak mnie podnosisz tak wysoko, wysoko…! Ty wiesz jaki stamtąd jest dobry widok? ☺ Dzięki temu rozwijam wszystkie swoje zmysły i czuję się w Twoich ramionach taaaki bezpieczny☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ