Pin It
Dzień dobry,

choć nie do końca, bo jestem chora i boję się, że zarażę Zachariasza. Cały czas kaszlę. Oczywiście staram się nie brać zbyt wielu lekarstw, ale niektóre są nieuniknione. Jak Ty radzisz sobie ze swoim przeziębieniem? Jakich metod używasz? Zac zaczął już kaszleć, co mnie martwi – w jaki sposób ulżyć takiemu małemu dziecku nie szprycując go lekami? Cieszę się, że nie ma gorączki i wciąż się śmieje. To oznacza, że ma się dobrze.

A Zachariasz (22 tygodnie) …:

Maaaaamo, dlaczego Ty tak dziwnie „szczekasz”? Śmiesznie, bo wydajesz dźwięki jak nasz pies! ☺ Już zaczynam Cię naśladować, bo to bardzo zabawne. Tymczasem zaczynam panować nad swoimi odruchami np. nad brzuszkiem. jak mnie boli i trochę „kręci”, zamiast płakać, staram się zrobić kupę. Nie jest to proste, ale zdecydowanie lepiej działa niż wydzieranie się w niebogłosy. Aaaaa, no i chciałem Ci powiedzieć, że ten krem, którym namiętnie smarujesz mi buzię przed wyjściem na mróz całkiem ładnie pachnie. Ciekawe czy wszystkie kosmetyki dla dzieci są takie przyjemne? Jeśli tak, to ja chętnie wybiorę się do niemowlęcego spa☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ