Pin It
Witajcie. Zachariasz ma 23 tygodnie!

No i nie obyło się bez gorączki ☹ Zac budził się w nocy, niby chciał jeść, ale nie jadł. Za to bardzo płakał. Potrafisz to sobie wyobrazić, prawda? Środek nocy, płacz dziecka, mierzenie temperatury – gorączka. Co podać? Ja postawiłam na czopki przeciwgorączkowe, choć nie było to takie oczywiste. Swoją drogą zastanawiam się czy dziecku trzeba mierzyć temperaturę w odbycie? A jakby nam ktoś wkładał termometr do pupy? ☺ Może lepiej robić to pod pachą? W każdym razie okazało się na szczęście, że mój synek gorączkuje z powodu ząbkowania, a nie jakiejś okropnej infekcji, tudzież panującej wokół grypy. Uff!

A Zachariasz na to:

Heeej. Przyznaję, jestem tym przeklętym ząbkowaniem zmęczony, a to dopiero początek. No, któż to widział, żebym nie mógł spokojnie zjeść?! bo tak mnie swędzą lub bolą dziąsła… Moja mama bardzo się stara ulżyć mi masażami lub maściami, ale taki już chyba urok niemowlęcego wieku. Poza tym polubiłem gryzaki i łyżkę. Mama podaje mi kaszę manną, żeby mnie przyzwyczajać do glutenu. Czasem biorę sytuację w swoje ręce – masaż dziąseł plastikową łyżką – to jest to!

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ