Pin It
Heeej! Zachariasz ma 25 tygodni!

Nie przypuszczałam, że temat żywienia niemowląt, dzieci to taki temat rzeka, na który każdy oczywiście ma inne zdanie. Czy Twoje dziecko ma już jakieś swoje ulubione potrawy, tudzież warzywa? Kiedy już ogarnęłam temat pielęgnacji małego, teraz czas na nowe dylematy i wydatki niestety, bo przecież śniadanko czy obiadek trzeba podać w ładnej, kolorowej miseczce, koniecznie kolorową, funkcjonalna łyżeczką, uff! Czy Twoje dziecko chętnie je? czy potrzebuje jakiejś specjalnej zachęty? Zachariasz lubi jak mu śpiewam z uśmiechem na ustach ☺

A co Zachariasz na to?

Mamo! Ależ ten ziemniak jest pyyyyszny! możesz mi go dodawać do wszystkiego! nawet swojego mleka ☺ ale nie myśl, że tak od razu przestanę ssać pierś… Oprócz tego, że potrzebuję się napić i najeść, uwielbiam te nasze chwile bliskości podczas karmienia. Wtedy jesteś tylko moja. Acha, no i nie martw się tym, że nie śpię w dzień – po prostu chcę Ci towarzyszyć w każdej chwili naszego barwnego życia. Szkoda mi czasu na sen. To chyba normalne w tym wieku?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ