Pin It
Cześć. Zachariasz ma 27 tygodni!

To czas, kiedy każdy spotkany znajomy pyta mnie: siedzi już? Ech, no, nie siedzi i nie zawracam sobie tym głowy ☺ Wiem, że każde zdrowe dziecko rozwija się w swoim tempie. Podobno rozbieżności co do okresów, w których niemowlęta zaczynają siadać, raczkować lub mają pierwsze zęby są naprawdę spore. A Twoje dziecko? jakie osiągnięcia rozwojowe ma już na swoim koncie? Chętnie uczy się nowych rzeczy? Mam nadzieję, że nie zamartwiasz się tym, że inne dzieci rozwijają się szybciej niż Twoje. Nie ma takiej potrzeby, a Twój uśmiech na co dzień to dla Twojego malucha najlepsza motywacja ☺

A Zachariasz na to:

No Mamo! Jak to zrobić, żeby utrzymać się w tej siedzącej pozycji? Tak bym chciał. Pewnie zauważyłaś, że nie pozwalam Ci się tak od razu położyć w leżaczku lub foteliku. To bardzo fajne uczucie tak panować chwilę na swoim ciałem. Dobrze, że mamy ten fotelik do karmienia. W nim siedzę jak król na tronie, do tego tak wysoko, że wszystko widzę z nowej perspektywy. Podoba mi się to bardzo.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ