Pin It
Hej. Zachariasz ma 28 tygodni!

Ale mnie boli brzuch! Masz już miesiączkę? Ja jeszcze nie, ale czuję się tak, jakbym miała ją dostać w każdej chwili. Odzwyczaiłam się od tego☺. Odzwyczaiłam się też od zwracania większej uwagi na swój wygląd. Zachariasz pochłania mnie całkowicie i dostarcza mi tyle endorfin, że nie mam czasu zastanawiać się nad manicurem, cellulitem, pedicurem… Jeśli nie zabawiam akurat mojego rozbrykanego synka, to zasypiam, przygotowuję obiad albo sprzątam, a nie rozmyślam nad kuracjami upiększająco-relaksacyjnymi…, choć pewnie by mi się przydały. Np. dla zdrowia psychicznego☺.

A Zachariasz na to:

Mamusiu, jesteś taka piękna! i tak się pięknie do mnie uśmiechasz. Te chwile razem, kiedy jestem taki malutki, zaprocentują mi na przyszłość. Dziękuję, że w pewien sposób poświęcasz się dla mnie, ofiarując mi całą swoją uwagę. A może czasem wyjdziesz sobie „na ploteczki” z Ciocią Gosią? Ja z chęcią zostanę w domu z Wujkiem ☺. Wujek jest fajny, choć nie pozwala mi się ciągnąć za włosy, tak jak Ty ☺ Już mi minął ten okres lęku separacyjnego i znowu lubię towarzystwo naszych przyjaciół…. Bylebyś nie zostawiała mnie na zbyt długo 🙂

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ