Pin It
Witajcie! Tu Lidka:) Zachariasz ma 3 tygodnie!

Czujesz się już mamą na pełnym etacie? Ja tak. Właściwie wciąż jestem nieco oszołomiona ta nową rolą. Do tego dochodzi niewyspanie i chęć załatwienia miliona spraw natychmiast osobiście. Niestety z czegoś trzeba zrezygnować i rozsądnie planować codzienną logistykę. Jak Ty sobie radzisz? Kto Ci pomaga? A może, tak jak ja, radzisz sobie raczej sama? Dla mnie to czas, kiedy uczę się prosić o pomoc i wyrażać co czuję jako świeżo upieczona, szczęśliwa, choć zmęczona mama.

A co powiedziałby Zachariasz? 🙂

Mamusiu, ja wiem, że ja czasem głośno płaczę i to też Cię męczy i smuci, ale tylko w ten sposób potrafię wyrazić o co mi chodzi. Dziękuję, że starasz się uważnie mnie słuchać. Coraz lepiej się dogadujemy, prawda? No i pamiętaj, że mamy powód do dumy. W tym tygodniu ważę już ponad 4 kilogramy. Nasza pani położna zanotowała rekordowy przyrost mojej wagi! Wspaniale! Może wkrótce zniknie mi fizjologiczna żółtaczka☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ