Pin It
Hej. Zac ma 30 tygodni!

Zauważam, że mój synek coraz więcej i bardziej świadomie się porusza. Ma też coraz lepszą koordynację. A co już potrafi Twoje dziecko? Masz wrażenie, że każdego dnia uczy się czegoś nowego? To chyba taki okres w rozwoju niemowlęcia, kiedy warto mieć oczy szeroko otwarte, bo każda chwila jest bardzo ważna – zarówno dla malucha, jak i dla niecierpliwych rodziców. Ja staram się nie wariować w tej kwestii i daję Zackowi czas na wszystko. Niech rozwija się w swoim tempie.

A Zachariasz na to:

Ale świetnie! Mam nie tylko dwie zręczne rączki, ale też nóżki! Fakt, że nogi dopiero rozpracowuję, wcale mnie nie zniechęca do zdobywania świata. Hmmmm, ściślej mówiąc …kuchni i salonu☺. Mam mnóstwo siły i motywacji. Czy to dlatego, że mama daje mi codziennie pożywne warzywa? W ogóle co to pomysł z tymi papkami, które tak plamią pieluszki tetrowe, że mama po wytarciu mi taką pieluszką buzi, za nic nie może jej doprać?! Czy każde warzywo musi mieć tę dziwną „brejowatą” konsystencję?☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ