Pin It
Dzień dobry. Zac ma 31 tygodni.

Mam aktualnie kilka ważnych spraw na głowie… Po pierwsze – jaki wpływ na rozwój niemowlęcia ma obecność w domu psa? Takiego prawdziwego psa, który gubi sierść i jest go wszędzie pełno ☺. Myślę, że to będzie bardzo trudny czas w moim matczynym życiu, bo… będziemy mieli szczeniaczka! Niemowlę+szczeniaczek=bałagan/chaos/za mało czasu … Tymczasem mój mały ludzki „szczeniaczek” nie daje mi ani chwili wytchnienia. Wciąż ma ochotę na nowe wyzwania. Teraz nie tylko próbuje raczkować…, ciekawsze są próby stanięcia na nogi!

A Zachariasz chyba chciałby powiedzieć…:

Hej Mamo! Czy Ty widziałaś jak ja ostatnio zrobiłem taką „niby-pompkę”? Tak jakoś wyszło samo! ☺ W każdym razie chodzenie na kolanach jest dla amatorów:). Za to stawanie na stopy – to jest dopiero coś! Poćwiczę jeszcze, żebyś mogła to ładnie sfilmować ☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ