Pin It
Witaj. Mój Zac ma 32 tygodnie!

Czy Twoje dziecko już siedzi? A może pełza? Rozwój ruchowy niemowlęcia to najpopularniejszy temat wśród rodziców maluchów w tym wieku. Do tego oczywiście kwestia zębów – „czy Twój ma już zęby?” – pyta każda koleżanka. Zac nie ma jeszcze zębów i mam wrażenie, że mu się nie śpieszy. Nie mam nic przeciwko temu, bo już sobie wyobrażam te „wypadki przy pracy”, gdy podczas karmienia piersią, Zac radośnie zaciśnie swoje ząbki.

A Zachariasz na to:

Cześć dziewczyny i chłopaki ☺ Mam nadzieję, że wkrótce zaskoczę mamę jakimś nowym osiągnięciem. Staram się jak mogę, ale czasem bardzo przeszkadzają mi rosnące zęby. Swędzi to tak okropnie, że na niczym nie mogę się skupić, a zębów jak nie było, tak nie ma! Podobno nie ma reguły, kiedy mogą się pojawić. Ba! Mama mówiła, że bardzo prawdopodobne, że czasem dzieci najpierw stają na nogi, a dopiero potem mają ząbki. Śmiesznie! ☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ