Pin It
Dzień dobry. Zac ma 33 tygodnie!

Padam ze zmęczenia. Z jednej strony to wahania ciśnienia, ale z drugiej po prostu nadmiar obowiązków lub zwyczajnie przeładowana planami głowa. Czy Ty też tak masz, że nie potrafisz odpuścić? Ja jestem klasyczną „Zosią Samosią”, która musi wszystko zrobić „na już” i „teraz”, a do tego sama . Ech, taka postawa przy niemowlęciu nie popłaca. Dużo lepiej jest znaleźć chwilę pozornie wolnego czasu, by poobserwować rozwój naszego maluszka. Cieszę się też, że Zac ma obok siebie dorosłego mężczyznę, który o nas dba. A jak się sprawuje ojciec Twojego dziecka? A może tworzycie rodzinę patchworkową, jak my?

A Zachariasz na to:

Hej. No, trochę się pogubiłem na moment, bo jakoś ostatnio „wujek” zmienił się w „tatę”…,ale w sumie nie ma to na razie dla mnie większego znaczenia, choć mama uważa, że powinienem mieć męski wzorzec. Ważne, że mama jest spokojniejsza, zatem i ja będę miał dobry humor. W końcu, wciąż, z mamusią ukochaną, jesteśmy jak jeden organizm. Uwielbiam to poczucie bezpieczeństwa.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ