Pin It
Hej. Zachariasz ma 34 tygodnie!

Nareszcie mogę powiedzieć, że mój synek sam siedzi i siada. W końcu! Ma mnóstwo chęci do poznawania świata na czworaka, a nawet próbuje wstawać. W związku z tym w odstawkę poszły zabawy intelektualne, bo wyzwania fizyczne są dla niego teraz ciekawsze. A co najbardziej lubi aktualnie robić Twoje dziecko? Zac jest dosyć silnym chłopcem i dużym jak na swój wiek. Ciekawa jestem czy przełoży się to na jego sprawność i talenty fizyczne w przyszłości. Oczywiście bardzo bym chciała. W końcu sama jestem niespokojnym duchem i uwielbiam uprawiać sporty.

A co być może myśli Zachariasz?

No cześć. Kochana mamo! Nie mam w sumie nic przeciwko tym zabawom w czytanie, ale naprawdę teraz mnie one nieco nudzą. Sama zobacz, ile ja już potrafię zrobić – umiem dojść nawet na sam koniec pokoju i przytrzymując się łóżka wstać!!! Sam nie mogę w to uwierzyć, chyba nigdy mi się to wstawanie nie znudzi☺ To świetna zabawa! ☺ Aaaa, no i dziękuję, że jesteś przy mnie w tych próbach podboju mieszkania i asekurujesz mnie, bo sama widzisz, że zdarza mi się potknąć lub stracić równowagę.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ