Pin It
Hej.

Ale głodomorek z tego mojego synka! Zac ma 37 tygodni i pięknie je wszystko, co mu podam, choć ma oczywiście swoje preferencje. Mam zamiar dawać mu sporo nowych, oryginalnych smaków, żeby mógł zdecydować co mu naprawdę smakuje. Wciąż fascynuje mnie fakt, że moja mała istotka już samodzielnie je i tak wspaniale sobie radzi. Oczywiście wciąż karmię piersią i mam zamiar jak najdłużej. A Tobie jak idzie karmienie? A może już przeszłaś na mleko modyfikowane? Czy Twoje dziecko chętnie próbuje nowych pokarmów, no i jak sobie radzisz w nowymi produktami w jego diecie?

A Zachariasz mógłby powiedzieć:

Dzięki Mamo! te śliwki są naprawdę przepyszne, choć ja już raczej wiem, że nie przepadam za słodkimi smakami. Wolę zjeść porządnego ziemniaka, niż słodziutkiego banana. Wiem, że Cię to cieszy, bo chcesz wyrobić u mnie dobre nawyki żywieniowe. Myślisz, że nie widzę jak w pośpiechu pochłaniasz batona czekoladowego? Jak go tak jesz ze smakiem, to też bym spróbował. W końcu chcę robić to, co ty!

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ