Pin It
Hejo. Zac ma 38 tygodni!

Naprawdę padam na twarz, ale Zachariasz jakoś utrzymuje mnie w pionie. Jest we mnie wpatrzony, więc staram się dawać mu dobry przykład i dużo się uśmiechać. A jak Ty się czujesz? Widzisz jak Twoje dziecko Cię naśladuje? Zac robi Take pocieszne minki. Niektórzy twierdzą, że zupełnie jak ja ☺ Stwierdzam też, że to ja jestem w niego wpatrzona i z każdym dniem nasza więź jest coraz silniejsza.

A Zachariasz na to:

Mamo, bardzo lubię wspinać się na Twoje nogi, więc bardzo Cię proszę, nie kręć się tak jak staram się wstać opierając o nie. I po co paćkasz je jakąś mazią?! (balsamem – przyp. Lidii) Fakt – ładnie pachnie, ale utrudnia mi złapanie np. Twojego kolana, bo jest ono wtedy bardzo śliskie. Ugh! Zauważyłaś jakie postępy zrobiłem we wstawaniu i staniu? Jeszcze chwilka i zacznę chodzić! Hura!

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ