Pin It
Dzień dobry. Zac ma 39 tygodni 🙂

Jak się masz? Pewnie zasypiasz na stojąco ☺ Zupełnie jak ja ☺ Ale to żadna nowość. Nowością są na pewno kolejne kąty mieszkania, które zwiedza Zachariasz. Codziennie zadziwia mnie swoją pomysłowością. Aktualnie próbuje wejść pod prysznic. Interesuje go zarówno odpływ wody, ale tez po prostu sama słuchawka prysznicowa ☺ Zwykle jego zabawy w łazience kończą się mokrymi ubraniami i plama wody na podłodze. Ale co tam ☺ Chyba każda mama macha ręką na taki „słodki” bałagan. Ty także?

A Zachariasz na to:

Cześć dziewczyny i chłopaki! Jak Wam idzie poznawanie świata? Mnie się bardzo podoba fakt, że gdziekolwiek nie pójdę, mama podąża za mną krok w krok. Szczególnie jak wchodzę do łazienki ☺ Nie wiecie dlaczego? Fakt, że w łazience jest sporo fajnych zabawek, ale mama się rzadko nimi bawi. Zwykle zachciewa się jej zabawy, jak ja już coś mam w swojej małej rączce. Ech, będę musiał szybko nauczyć się biegać, żeby jej uciekać jak już coś ciekawego dorwę ☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ