Pin It
Cześć! Zachariasz ma 4 tygodnie!

Czy Twoje dziecko też miewa bóle brzuszka i płacze wtedy tak, że serce Ci się kraje? Zachariasz je ma i ja szukam sposobów na to, żeby jakoś mu pomóc. Czasem mi się to udaje, ale co podoba mi się najbardziej, to fakt, że wsłuchując się w jego potrzeby, coraz lepiej poznaję mojego huncwota. Widzę jak się rozwija, jak zaczyna się rozglądać wokół siebie. Czy Ty też zauważasz jak szybko zmienia się i rozwija Twoje dziecko? Mogłabym tak patrzeć na niego bez przerwy.

A co być może powiedziałby Zachariasz?

Maaaamo, ja po prostu staram się dopasować do naszego wspólnego planu dnia i zajęć. Ważna jest dla mnie kolejność tego, co się dzieje. Wtedy łatwiej mi przewidzieć co się zdarzy za chwilę i nie obawiam się, że na przykład zapomnisz mnie nakarmić. Wiem kiedy czeka mnie kąpiel i muszę przyznać, że dlatego właśnie coraz bardziej lubię się pluskać w wodzie.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.

 

Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ