Pin It
Hej!

Mój synek jest niby coraz starszy (40 tygodni), ale ma takie momenty, że zachowuje się znowu jak mała dzidzia. Potrzebuje teraz dużo bliskości i cierpliwości. No i nie opuszcza mnie na krok. Bywa to oczywiście bardzo męczące, ale to podobno normalne. Twoje dziecko też się tak zachowuje? Podobno to raczej cecha chłopców, bo dziewczynki są bardziej samodzielne lub po prostu stają się szybko „córeczkami tatusia”☺.

A Zachariasz na to:

Maaaamo! przecież ja jestem już dużym chłopcem! A to, że tak cały czas mam ochotę się do Ciebie przytulać, to dlatego, że tak bardzo Cię kocham! Nie potrzebuję nikogo innego, więc nawet nie próbuj mnie zostawiać z nikim. Chcę tylko Ciebie. Bardzo chętnie pójdę z Tobą pod prysznic, do toalety, zrobię z Tobą obiad, wyprowadzę psa. W końcu to bardzo edukujące zajęcia, nieprawdaż?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ