Pin It
Dzień dobry. Zachariasz ma 41 tygodni!

Uffff, znajduję czasem czas i sposób na to, żeby zrobić coś dla siebie, a Ty? Udaje Ci się tak logistycznie wszystko zaplanować, że możesz się na moment wyłączyć? Jest to trudne, ale konieczne. Zachariasz jest „synkiem mamusi” na maxa, więc powinnam naprawdę zacząć go przyzwyczajać do innych ludzi. Tym bardziej, że jest bardzo odważny i chętnie włazi wszędzie, gdzie tylko się da. Wychodzi na to, że to nie on ma problem z samodzielnością, tylko, z daniem mu nieco wolności i szansy na samodzielność.

A Zachariasz na to:

Oj dobra, mamo, wyluzuj! Oboje potrzebujemy się trochę tej samodzielności nauczyć. Poza tym, doskonale rozumiem Twoje obawy – ja faktycznie najchętniej zajrzałbym wszędzie, gdzie się da. Jeśli gdzieś się nie da, to wymyślę, jak to zrobić ☺ Wydaje mi się jednak, że to dobra cecha. Chcę być ciekawy świata i poznawać go razem z Tobą ☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ