Pin It
Cześć! Zac ma 44 tygodnie!

Jak się masz mamo? Jak się ma Twoje dziecię? Moje czasem zachowuje się już całkiem duży chłopiec. Szczególnie, gdy je – normalnie gryzie np. kurczaka i go połyka, choć w sumie nie ma jeszcze na dobre wyrżniętych zębów ☺ A ile zębów ma już Twoje dziecko? Postanowiłam też w tym tygodniu zadbać o siebie i … ścięłam włosy. Na razie nie widzę się w lustrze, bo to dla mnie kompletna nowość, ale włosom chyba się takie krótkie cięcie przysłuży.

A Zachariasz na to:

Mamusiu, ależ Ty pięknie wyglądasz z tymi krótkimi włosami! Fakt – nie mogę Cię teraz za nie ciągnąć… tzn. na razie nie umiem, ale na pewno jakoś to opracuję ☺ W każdym razie, bardzo mi się podoba. No i już nie plączą Ci się na wszystkie strony jak leżymy razem albo się bawimy. Pewnie się martwiłaś, że Cię nie poznam z krótkimi włosami, ale to przecież niemożliwe ☺ Ciekawe czy dzieci w ogóle zwracają uwagę na fryzury swoich mam?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ