Pin It
Dzień dobry. Zachariasz ma 45 tygodni!

Czy Twoje dziecko już chodzi? Mnie się każdy teraz pyta: czy Zac już chodzi? Ech. Nie chodzi sam, ale za to chętnie trzyma się łóżka albo stołu i nawet nieźle mu takie chodzenie w podpórką wychodzi. Nie popędzam go i nie wyobrażam sobie, że mogłabym mu dawać chodzik albo zmuszać do chodzenia trzymając go za rączki. Niech się rozwija w swoim tempie. I tak jest bardzo bystry i wszędobylski.

A Zachariasz na to:

Ale świetnie mi się chodzi po mieszkaniu, gdy mi mama zdejmie pieluchę! To po to, żeby mi się pupa trochę przewietrzyła, bo ostatnio bywa bardzo ciepło. Oczywiście wykorzystuję te chwile, żeby spróbować jak to jest zrobić siku, gdy nic mnie nie ogranicza! To wspaniałe uczucie☺ Jak już nauczę się samodzielnie i stabilnie stać przy toalecie, to będzie moje ulubione zajęcie! Z pewnością! ☺

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ