Pin It
Hej, Tu Lidka:) Zachariasz ma 5 tygodni!

Nie mogę się doczekać aż mój syn powie do mnie: „Mamo…”. Na razie dźwięki, które wydaje nie przypominają słów, choć jest tych odgłosów coraz więcej. Czy Twoje dziecko robi się coraz bardziej „gadatliwe”? W tym tygodniu dopadł nas pierwszy skok rozwojowy. Dobrze, że o tym poczytałam, bo na początku nie wiedziałam co się dzieje z moim do tej pory grzecznym dzieckiem. Twoje maleństwo też jest teraz bardziej marudne?

A co mógłby powiedzieć Zachariasz?

Cześć. Mamo, ja po prostu zaczynam dostrzegać co się wokół mnie dzieje, a jak sama wiesz sporo tego jest. Poza tym, codziennie dostarczasz mi nowych wrażeń zabierając mnie w różne miejsca. To normalne, że potrzebuję chwili, żeby się w tym kolorowym, ciekawym świecie odnaleźć.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ