Pin It
Witam Was ponownie, tu Lidia 🙂 Zachariasz ma 6 tygodni!

Ufff, koniec połogu. Nareszcie będę mogła wrócić do swoich ulubionych aktywności fizycznych. A Ty co zaplanowałaś w związku z powrotem do formy? Mój syn także rośnie w siłę☺ Pięknie przybiera na wadze i z ciekawością podnosi główkę. Zaczyna robić zabawne miny i uśmiecha się do mnie. Mam jednak wrażenie, że cierpi z powodu kolek. Zdaje się, że problemy z brzuszkiem ma większość niemowląt. A jak się miewa Twoje dziecko? Jak radzisz sobie z kolkami?

A co powiedziałby Zachariasz?

Cześć. No pewnie, że się uśmiecham mamusiu☺ Jesteś taka kochana i cierpliwa, że cieszę się z każdej chwili spędzonej razem. Fakt-kolki są irytujące, ale kiedy „stajesz na głowie”, żeby mi w nich ulżyć, naprawdę czuję się lepiej. NAJLEPIEJ oczywiście w Twoich ramionach Mamo☺ Wiem, robię się coraz cięższy, na szczęście jeszcze nie na tyle, żebyś nie mogła mnie nosić na rękach i usypiać. Ciekawe czy wszystkie dzieci tak jak ja lubią zasypiać na rękach swoich rodziców?

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ