Pin It
Cześć! Zachariasz ma 9 tygodni!

Mój synek skończył 2 miesiące i ja na niego teraz patrzę, widzę już małego chłopca, a nie maleńką dzidzię. Ma bystre spojrzenie i reaguje na to, co go otacza. Zauważasz jak zmieniło się Twoje dziecko przez te dwa miesiące? Macierzyństwo z każdym dniem jest coraz bardziej wymagające, ale z drugiej strony coraz ciekawsze. Jak zmieniły się Twoje codzienne zwyczaje odkąd zostałaś mamą? i jak dostosowujesz się do życia z małym, „najważniejszym na świecie człowieczkiem”? Masz czas dla siebie? Ja na razie wciąż nad tym pracuję.

A Zachariasz pewnie powiedziałby:

Oj, mamo… Fakt, mam katar i bardzo mi on przeszkadza, ale to jeszcze nie koniec świata. Wyluzuj czasem. Codzienny spacer to dla mnie ogromna przyjemność, więc niech Cię moje zakatarzenie nie zmyli. Poza tym dziękuję, że tak cierpliwie starasz się zrozumieć co chcę Ci przekazać. Ja z każdym dniem dochodzę do wprawy w porozumiewaniu się z Tobą. Lubię też te nasze codzienne rytuały, sprawiają, że czuję się bezpiecznie i jestem spokojniejszy.

Jeśli chcecie wiedzieć, co słychać u innych bardzo fajnych mam i ich dzieci, wejdźcie na BLOG Siostry Ani: http://blog.siostraania.pl/

Piszą tam dla Was między innymi:

Magda Wołąsewicz, mama dwóch uroczych chłopców i założycielka serwisu Siostra Ania:
http://blog.siostraania.pl/tag/magda-wolasewicz/
Matka Sanepid, czyli Aleksandra Michalak:
http://blog.siostraania.pl/tag/matka-sanepid/
czy Agnieszka Maciąg – znana modelka i autorka książek, Twarzy naszej Kampanii Społecznej Po Prostu Położna (http://www.poprostupolozna.pl/), mama dorosłego już Michała i 20 lat młodszej od niego Helenki ☺.
Jeśli uważasz ten artykuł za przydatny, podziel się nim z innymi.
Pin It
Pozostań też z nami w kontakcie:
- Polub nasz fanpage na Facebooku, a będziesz na bieżąco z najnowszymi artykułami i ciekawostkami ze świata parentingu
- Śledź nas na Instagramie. Znajdziesz tam ciekawe akcesoria dla dzieci, wartościowe książki i relacje z miejsc, w których bywamy :)
- Zapisz się do naszego newslettera. Jako pierwsza/pierwszy otrzymasz dostęp do najnowszych artykułów, konkursów i różnorodnych bonusów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ